Kontakt

Strona jest poświęcona naturalnej wodzie mineralnej Polanica Zdrój, która niegdyś była butelkowana i sprzedawana w całej Polsce. Nie zdziwcie się, że w artykułach będziemy używać formy przeszłej dla wody.

Lokalizacja naturalnej wody mineralnej w Polanicy Zdrój, zobacz na mapie:

Strona informacyjna

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u producenta. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Opis wody został zaczerpnięty z broszur reklamowych produktu. Cała zawartość niniejszej witryny chroniona jest prawami własności przemysłowej i intelektualnej właściciela. Wszelkie znaki towarowe, logo, znaki usługowe, geograficzne oznaczenia pochodzenia itp. zawarte w niniejszej witrynie stanowią własność Producenta wody Polanica Zdrój lub osób trzecich. Zastosowane na stronie, mają wyłącznie charakter informacyjny. Odwołujemy się do ich właściciela.

codzienne picie wody wspiera naszą kondycję fizyczną i psychiczną ale też pomaga motywować się do zmiany trybu życia na aktywny Pozdrawiam!
TOP